Pak-Gum

O firmie

 FHP PAKGUM Maszyny i Urządzenia Górnicze Sp. z o.o., Sp. K.PAKGUM to firma, która na prze­strzeni kilkudziesięciu lat funkcjonowania wypraco­wała sobie solidną markę w branżach górniczej i budowlanej. Od ponad 20 lat prowadzimy działalność w zakresie produkcji i dystrybucji przenośników taśmowych oraz konstrukcji prze­róbczych do klasyfikacji i wzbogacania surowców mineralnych. Realizujemy kompleksowe zlecenia dotyczące projektowania, wykonywania, dostarczania oraz obsługi kompletnych, całościowych linii tech­nologicznych, a także pojedynczych urządzeń.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą urządzeń transportu ciągłego (przenośników taśmo­wych, łańcuchowych, ślimakowych), a także przesiewaczy do klasyfikacji i wzbogacania surowców mineralnych, odwadniaczy,  płuczek jedno- i dwuwałowych, separato­rów magnetycznych i konstrukcji wsporczych; wykonujemy połączenia taśm transporterowych metodami na zimno i na gorąco. Jesteśmy dystrybutorem taśm przenośnikowych uznanych marek: Fabryki Taśm Transporterowych Wolbrom S.A., TIP-TOPOL Sp. z o.o. i innych.

Zachęcamy do korzystania z oferty firmy PAKGUM także w ramach gwarancyjnej i pogwaran­cyjnej obsługi urządzeń. Nasz serwis dostarcza części zamienne, wśród których znajdą Pań­stwo między innymi: bębny napędowe i zwrotne, krążniki, motoreduktory, sprzęgła i łańcuchy gala, półsprzęgła, sita do przesiewaczy i części do kruszarek. Dysponujemy również wypalarką plazmową - wykonujemy usługi cięcia na dogodnych dla naszych klientów warunkach.

Nasze usługi świadczymy kopalniom surowców mineralnych, piaskowniom, kamieniołomom, centrom recyklingu, sortowniom węgla, a także kopalniom węgla kamiennego. Obsługujemy wiele firm i zakładów, wśród których znajdują się: ArcelorMittal Poland, Grupa Azo­ty w Tarnowie, Zakłady Uszlachetniania Kruszywa Wolimex, Górnicze Zakłady Dolomitowe, KOSD Wrocław, Kruszywa SKSM Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych, Kopalnia chalcedonitu CRUSIL Sp. z o.o., P.P.H. Dolomit Sp. z o.o., Kopalnia Surowców Skalnych Klęczany, CTL HALDEX S.A., Spółki JSW KOKS S.A., Zakładem Przemysłu Wapienniczego Trzuskawica należącymi do elitarnej grupy CRH, a także firmą Lafarge.

Szczegółowe informacje na temat naszej oferty, dotychczas zrealizowanych zleceń, histo­rii firmy PAKGUM i jej partnerów znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach na stronie. Wszystkie zamówienia realizujemy po dokładnym rozpoznaniu potrzeb nabywcy. Dzięki indy­widualnemu podejściu do klienta, wysokiej jakości oferowanych usług, rzetelności i profesjona­lizmowi, zapracowaliśmy na zaufanie, którym obdarzyło nas wielu przedstawicieli branży.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

wróć do góry^