Pak-Gum

Praca

Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie? Prześlij swoją aplikację.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi w procesie rekrutacji osobami.

OBECNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKA:

KONSTRUKTOR

Opis stanowiska:

  • opracowanie oraz aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
  • nadzór nad wdrażaniem nowych linii technologicznych oraz modyfikacją już istniejących
  • pomoc przy opracowywaniu ofert i bieżące konsultowanie powstających projektów z przełożonymi
  • współudział w opracowaniu technologii realizowanych zadań produkcyjnych
  • analiza dostarczonej dokumentacji i sporządzanie zestawienia materiałowego
  • bieżący nadzór nad procesami technologicznymi uruchomionych zleceń
  • archiwizowanie kompletnej dokumentacji zleceń produkcyjnych
  • przygotowywanie danych do sporządzenia dokumentacji technicznej produktów
  • opracowanie instrukcji technicznej (DTR)
  • opracowaniem norm materiałowych do zamówień
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych prób technologicznych
  • podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji produkcji
  • wykonywanie innych czynności związanych z bieżącą działalnością przedsiębiorstwa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Budowa Maszyn)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość oprogramowania CAD (AutoCad, SolidWorks)
  • znajomość zagadnień technicznych (materiałoznawstwo, obliczenia wytrzymałościowe)
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • miele widziana znajomość języka angielskiego

SPECJALISTA DS. KALKULACJI I OFERTOWANIA

  • sporządzanie kalkulacji i ofert dla klientów na podstawie dokumentacji technicznej oraz założeń projektowych
  • przeprowadzenie analiz opłacalności inwestycji na podstawie wyników kalkulacji
  • wykonywanie kalkulacji projektowych
  • pozyskiwanie ofert produkcyjnych i usługowych w celu kalkulacji cenowych dla klientów
  • kontakt z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowany kierunek ekonomia, marketing, handel zagraniczny, budowa maszyn
  • doświadczenie w branży produkcji maszyn i urządzeń oraz umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • znajomość rysunku technicznego
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu www.pakgum.pl
Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.